Uformowanie gruszy lub jabłoni w złożonym kształcie, np. podwójnego U albo kilkupiętrowego kordonu poziomego, zajmuje zwykle 6-8 lat. Obecnie oferowane przez nas drzewa mają 3 lub 4 lata i przeszły pierwsze etapy formowania. Dalsze ich prowadzenie wymaga regularnego cięcia, zimowego i letniego, według wskazówek zamieszczonych na etykiecie, którą dołączamy do każdego sprzedawanego przez nas drzewa.  Dostępne w sprzedaży drzewa rosną w doniczkach i mogą być sadzone o każdej porze roku.
Wiosną 2021 roku mamy w ofercie wymienione poniżej formy i gatunki drzew szpalerowych. Drzewa oznaczone "*" są świeżo przesadzone do doniczek z gruntu i do sprzedaży będą gotowe w czerwcu. Informacji o cenach i aktualnej dostępności poszczególnych odmian udzielamy na zapytania mailowe lub telefoniczne. 
W okolicach Warszawy oferujemy dodatkowo dostawę naszych drzew wraz z usługą posadzenia i wykonania odpowiedniej konstrukcji podporowej. Na dalsze odległości prowadzimy sprzedaż wysyłkową przesyłkami kurierskimi na paletach.


Podwójne U

Grusza 'Konferencja'
Grusza 'Concorde'
Jabłoń 'Elise' *
Jabłoń 'Camspur' *Kordon poziomy

Grusza 'Concorde' 
Grusza 'Konferencja' *
Grusza 'Red Faworytka' *
Jabłoń 'Camspur' *
Morwa biała

Świecznik

Grusza 'Red Faworytka' *
Jabłoń 'Malinowa Oberlandzka' *
Jabłoń 'Koksa Pomarańczowa' *
Jabłoń 'Oliwka żółta' (Papierówka) *
Żywopłot belgijski

Jabłoń 'Camspur' 
Dereń jadalny 

 

Copyright (c)2017, All Rights Reserved.